CS82C54-10
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
CS82C54-10
CS82C54-10
CS82C54-10 Type Active Count Programmable Timer Frequency - Voltage-Supply 10MHz Current-Supply 4.5V ~ 5.5V OperatingTemperature 10 mA Package/Case 0°C ~ 70°C SupplierDevicePackage 28-LCC (J-Lead) ...